Kawa notatnik i laptop na biurku
Koronawirus,  Na tropie prawa,  Prawo

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy z biurem podróży – do pobrania

W jednym z ostatnich artykułów analizowałam prawne możliwości odstąpienia od umowy z biurem podróży z uwagi na koronawirusa. Temat bardzo na czasie – niestety. Jak zapewne wiecie aktualna sytuacja nie jest prosta, ani dla podróżujących, ani dla organizatorów imprez turystycznych. Wszyscy bardzo liczymy na to, żeby jak najszybciej powrócić do jeżdżenia po świecie, zwiedzania i wypoczywania za granicą w bezpiecznych warunkach.

Jeżeli ktoś jeszcze nie czytał tego wpisu, a jest zainteresowany tematem, to zapraszam TUTAJ! Obiecałam Wam, że jak znajdą się chętni, to stworzę wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy z biurem podróży. A więc voilà!

Kliknij poniżej i pobierz zupełnie ZA DARMO przygotowany przeze mnie WZÓR oświadczenia o odstąpieniu od umowy z biurem podróży z powodu koronawirusa!

Przycisk pobierz pismo

Szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania prawne związane z ograniczeniami w podróżowaniu? Zastanawiasz się, jakie przysługują Ci prawa w związku z sytuacją, jaką zaserwował nam koronawirus? Sprawdź, czy nie odpowiedziałam na nie w moich wpisach prawniczo-podróżniczych 😉

  1. Czy można odstąpić od umowy z biurem podróży z powodu koronawirusa?
  2. Mój lot został odwołany. Co mogę zrobić w tej sytuacji?
  3. Rezygnacja z lotu – wszystko, co powinieneś wiedzieć o zwrocie, anulowaniu i zmianie biletu lotniczego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: