Współpraca

Zapraszam do kontaktu!

Jeśli zainteresował Cię mój blog i czujesz, że chciałbyś się bardziej zaangażować to może warto nawiązać współpracę? Podróżuję nie tylko po świecie, ale i po Polsce. W Europie moje serce skradły Bałkany. Poza tym uwielbiam odkrywać lokalne perełki i od dawna jestem zafascynowana Dolnym Śląskiem.

Oprócz treści stricte podróżniczych, z racji mojego wykształcenia, na blogu znajdziesz również wpisy prawnicze dotyczące kwestii okołopodróżniczych.

Myślę, że z takiej mieszanki może wyjść coś wspaniałego!

Bloga prowadzę od października 2019 roku, a więc stosunkowo niedługo, dlatego też moje doświadczenie w zakresie współprac zaczynam dopiero kształtować. Mimo tego, gwarantuję Ci pełne zaangażowanie i profesjonalizm podczas realizacji każdego projektu.

Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy, które wpisują się w tematykę i styl mojego bloga, w tym również współprace barterowe. Więcej o formach współpracy napiszę poniżej.

Statystyki bloga martajelen.pl

W 2020 roku łącznie było 17 140 odsłon na moim blogu, a użytkowników 9 744. Liczba pojedynczych odsłon, jak i unikalnych użytkowników rośnie z miesiąca na miesiąc. Do końca maja 2021 roku odsłon jest 25 330, użytkowników 15 094, a przecież nie minęła nawet połowa roku! Wzrost zainteresowania moim blogiem widać po przyroście odsłon/użytkowników rok do roku:

  • Odsłony w maju 2020 – 870
  • Odsłony w maju 2021 – 7 660
wykres przedstawia ilość użytkowników w okresie od 1 stycznia 2020 do 17 czerwca 2021

wykres przedstawia ilość odsłon w okresie od 1 stycznia 2020 do 17 czerwca 2021

Czytelnikami bloga, jak i największą grupą odbiorców na moich social mediach są kobiety. Poniżej przedstawiam statystyki z Instagrama:

Formy współpracy

  • teksty na bloga
  • artykuły prasowe
  • wpisy sponsorowane
  • treści i akcje w social mediach
  • testy produktów
  • recenzje miejsc, atrakcji, hotelów
  • współpraca ambasadorska
  • inne – Nie znalazłeś nic dla siebie? Zaproponuj inną formę współpracy, ja jestem otwarta na ciekawe pomysły!

Dane kontaktowe

Napisz do mnie! Zawsze odpisuję na wszystkie wiadomości 🙂

e-mail: lanianatropie@gmail.com

Facebook: Łania na tropie

Instagram: @lanianatropie

Z pozdrowieniami,

podpis
NEWSLETTER
Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych wyżej danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych, marketingowych i reklamowych. MailChimp ( more information )
Chcesz otrzymywać wartościową wiedzę, porady i opinie wcześniej niż inni? Zapisz się na mój newsletter i odbierz darmowy prezent - podróżną check-listę!
Szanuję Twoją prywatność! Nie będę rozsyłać spamu. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z otrzymywania newslettera.
%d bloggers like this: